אודותינו

טכנולוגית קוונטית פורצת דרך לאבטחה מלאה של נתונים ותקשורת

טאוריה הינה חברת טכנולוגיה קוונטית שפיתחה מגוון רחב של מוצרים מתקדמים המשתלבים בצורה מלאה עם התשתיות הקיימות כיום ונועדו לתת מענה לאתגרי המחר.

QCM Secure File and Storage
Security Shield
הדור הבא של פתרונות אבטחה קוונטיים

היתרון הייחודי של טאוריה

מחקר והפיתוח איכותיים בתחום הקריפטוגרפיה הפוסט-קוונטית, זיכו את חברת טאוריה והעומדים בראשה להכרה עולמית והציבו אותה בחזית חברות טכנולוגיית הקוונטום. טאוריה מחזיקה כיום במגוון רחב של פתרונות ומוצרי אבטחת מידע ותקשורת מהמתקדמים בעולם, שחלקם הגדול רשום כפטנטים. כל זאת, לצד שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופי אקדמיה מוערכים ושחקני מפתח עסקיים. בטאוריה, אנחנו מחויבים לסטנדרט טכנולוגי חדשני איכותי ולחוויית משתמש משמעותית.

הפתרון של טאוריה

שם נרדף לאבטחה

הסטנדרט המחמיר של טאוריה ומחויבותה לשמירת זכויות הפרטיות, מבטיח ללקוחותינו מענה אבטחתי מהטובים בעולם, כזה העומד בתקנות הרגולטוריות העולמיות. בהובלתם של מיטב החוקרים בתחומי הפרטיות, מדעי המחשב, הסייבר והקוונטום, ובשיתוף פעולה צמוד עם מכוני מחקר ופיתוח בעלי שם עולמי בתחום המחשוב הקוונטי, הובלנו מחקר מעמיק שתוצריו אפשרו לנו לפתח עבורכם את טכנולוגיית אבטחת המידע של העתיד. טכנולוגיה שנבחנה ונבדקה על-ידי סוכנויות הממשל המתקדמות בעולם. ביכולותינו לספק מענים איכותיים ופריסה מהירה של תשתיות וטכנולוגיות תקשורת פוסט-קוונטיות, לחברות, ארגונים וגופי ממשלה וביטחון. כל-זאת, בהתאמה מלאה לתשתיות הקיימות ויחד עם מומחי אבטחת הרשת המצויים בארגון.

University of Waterloo Shield
Security Shield
הצוות שלנו

שילוב מנצח של מומחיות אקדמית ויזמות עסקית

שמו של פרופ׳ ג׳סי ואן גריינסוון (Prof. Jesse Van Griensven), מייסד ומנכ״ל טאוריה, מוכר בעולם האקדמי כחוקר וכמרצה מומחה למדעי המחשב, הבינה המלאכותית והקוונטום. זאת במקביל להיותו יזם מצליח, שהוביל את צמיחתן העסקית של מספר חברות, מהנבטה של רעיון ועד להפיכתן לעסק משגשג. פרופ׳ ואן גריינסוון השכיל ליצור סביבה מפרה המשלבת מוסדות אקדמיים, תעשייה וגופי ממשל, שהובילו את החברות שהוביל להאצה ולחדשנות יוצאי דופן. פרופ׳ ואן גריינסוון הוביל את חברת Lakes Software להתפתחות מרשימה, עד כדי שכיום הינה שולטת בקטגוריה שלה, במעל ל-80% מנתח השוק העולמי. גישה זו, הינה גם בסיס ההצלחה ממנה נהנית גם חברת טאוריה, שמאז הקמתה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת מדעי המחשב והקוונטום של אוניברסיטת ווטרלו (UoW) המדורגת במקום הראשון בעולם! גישה זו הינה גם המאפשרת לטאוריה להפוך רעיונות מדעיים לטכנולוגיה מוכחת בזמן קצר.

שותפים לדרך

כתף לכתף עם השמות המובילים

לצד אסטרטגיות עסקיות חדשניות, ממשיכה טאוריה לפתח שיתופי פעולה אסטרטגיים, כמנועי צמיחה והרחבה משמעותיים של פיתוח הטכנולוגי והעסקי.

הסיפור של טאוריה

גלגולו של שור

 חברת טאוריה קבעה את בסיס מושבה בווטרלו שבאונטריו (קנדה) ולה משרדים ותשתיות תקשורת במספר מדינות בעולם, בניהן ארה״ב, הולנד וישראל. כחברה המתמחה בקריפטוגרפיה פוסט-קוונטית (PQC) ובפרוטוקולי הצפנה מתקדמים, מפעילה טאוריה תשתיות מבוזרות על-מנת להבטיח את רמת האבטחה הגבוהה ביותר, לצורך הגנת המידע ופרטיותם של לקוחותיה. מאז הקמתה, בשנת 2019, נבחנה הטכנולוגיה של טאוריה בידי מספר רב של גופים ממשלתיים ואותגרה על-ידי טובי מומחי אבטחת המידע בעולם. כל אלה הקנו לה את תואר חברת טכנולוגיית אבטחת המידע החזקה כ׳שור׳!

טאוריה מציעה פתרונות אבטחת מידע ורשתות המוגנות על-ידי טכנולוגיות פוסט-קוונטיות העדכניות ביותר בעולם, בזמינות גבוהה ויציבות מירבית. כל-זאת, לצד חוויית משתמש ייחודית.

History Map
מידע נוסף

טכנולוגיה חסינה קוונטית

ב- TAURIA, אנו מציעים למשתמשים את הטכנולוגיות העדכניות ביותר, מהשורה הראשונה, הנלחמות באיומי מחשב מבוססי קוונטים וכל התקדמות עתידית.

Continues Update Icon

פתרונות מוכנים היום, מותאמים למחר

לטאוריה מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים (תוכנה וחומרה) מוכנים לשימוש ומותאמים לאתגרי העתיד. המוצרים שפיתחנו נבדקו ואומצו לשימוש על-ידי גופי ממשל, ביטחון ותקשורת בעלי שם עולמי.

Low Energy Icon

שיתופי פעולה אסטרטגיים

המצוינות הטכנולוגית של טאוריה הובילה לשיתופי פעולה עם מספר חברות מהמובילות בעולם. בניהן  Hewlett-Packard Enterprises (HPE), Aruba Technologies ועוד.שיתופי פעולה אלה מאפשרים לטאוריה גישה משמעותית לערוצי מכירה והפצה.

Low Energy Icon

חוויית משתמש ייחודית

לאנשי טאוריה חשובה מאוד חוויית השימוש בטכנולוגיה, לא פחות משחשובה לנו איכותה. כלל מוצרי החברה מפותחים להיות אמידים, פשוטים להתקנה ושימוש, ופועלים בשקיפות מלאה למשתמש הקצה. מחויבות זו מבטיחה חוויית משתמש ייחודית ללקוחותינו.

Cutting-Edge Document